Kilka słów o firmie

Water Fall Wrocław Krzyki

 

Od 1997 roku  Water Fall Wrocław prowadzona przez Jerzego Lasotę i jego zespół specjalistów ds. uzdatniania wody sprzedaje i serwisuje filtry do wody w tysiącach dolnośląskich domów.

Nasze systemy odwróconej osmozy oraz zmiękczacze do wody poprawiają jakość życia naszych klientów i chronią ich sprzęt AGD. Czysta woda jest potrzebna do gotowania, sprzątania oraz do prasowania parą wodną i czyszczenia myjką parową.

Woda osmotyczna jest też niezbędna do mycia i nawadniania naszego ciała, jako że utrzymywanie prawidłowego nawilżenia naszego organizmu jest jednym z warunków zachowania dobrego zdrowia.

Posiadanie filtra odwróconej osmozy sprawia, że kupowanie wody butelkowanej, najczęściej w plastikowych opakowaniach, staje się nie tylko mało ekonomiczne, ale i też szkodliwe dla środowiska.

W odpowiedzi na rosnące potrzeby naszych Klientów wprowadziliśmy też do sprzedaży filtry prysznicowe, które eliminują chlor, gdyż jak wykazują najnowsze badania, jest on przyczyną astmy i problemów płucnych. Co więcej, filtry te są przyjazne dla osób z łuszczycą, egzemą i innymi alergiami.