Kilka słów o firmie

Od 1997 roku  Water Fall Wrocław prowadzona przez Jerzego Lasotę sprzedaje i serwisuje filtry do wody w tysiącach dolnośląskich domów. Od samego początku była to firma o rodzinnym charakterze, nastawiona na budowanie długotrwałej relacji z klientem w oparciu o rzetelność i zaufanie. 

Głównym założeniem naszej działaności jest oferowanie najwyższej jakości towaru z USA. Do tej pory korzystamy głównie z amerykańskich producentów, których produkty kontroluje FDA i surowe lokalne regulacje. Naszym priorytetem było i jest bezpieczeństwo naszych klientów. Oferowane przez nas systemy odwróconej osmozy korzystają z dorobku technologicznego takich top producentów jak Omnipure czy Pentair. Od wielu lat instalujemy również zmiękczacze na głowicach Clacka, a od początku 2021 mamy również w ofercie oryginalne cabinety (obudowy kompaktowe) wyprodukowane przez tą samą firmę w USA. 

W odpowiedzi na rosnące potrzeby naszych Klientów wprowadziliśmy też do sprzedaży filtry prysznicowe przyjazne dla osób z łuszczycą, egzemą i innymi alergiami.Co więcej, od 2020 roku dobieramy indywidualnie kolumny węglowe poprawiające jakość wody w całym domu. Korzystamy tylko z wysokiej klasy węgli aktywnych i głowic Clacka. 

Zapewniamy profesjonalne doradztwo i bierzemy odpowiedzialność za uzdtanioną wodę. Z tej przyczyny wyznajemy zasadę, że mniej znaczy lepiej. Korzystamy tylko i wyłącznie ze sprawdzonych modeli oraz niezawodnych rozwiązań technologicznych, ponieważ sami pilnujemy terminowości i prawidłowości serwisu naszych urządzeń. 

2600 zamontowanych filtrów