Filtry prysznicowe

Filtry prysznicowe dla całej rodziny

Moda na filtry prysznicowe przyszła do Europy z USA jako szybki i skuteczny sposób poprawiania jakości wody szczególnie tam, gdzie nie ma fizycznej możliwości zastosowania innej filtracji. Jest to bez wątpienia prosty i holistyczny sposób na poprawę stanu skóry i kondycji włosów z równoczesnym zabezpieczeniem  słuchawki/deszczownicy prysznicowej przed zabrudzeniami. Więcej na temat szkodliwości chloru można znaleźć na naszym blogu

Nie mniej jednak trzeba nam pamiętać, że filtr prysznicowy nie może nam zastąpić filtra osmotycznego, choć woda wychodząca spod prysznica jest jeszcze bardziej zdatna do picia niż ta, która leci w zwykłym kranie. W tym przypadku chodzi przede wszystkim o ograniczenie wdychania związków chloru w postaci pary wodnej i zredukowanie szkodliwego działania substancji rozpuszczonych w wodzie na naszą skórę. Dobroczynne efekty takiej filtracji widoczne są już przy pierwszej kąpieli, jako że od razu znika zły zapach wody. Co więcej, z czasem skóra i włosy mają lepszy wygląd. 

Amerykański filtr prysznicowy do standardowego węża prysznicowego

Filtr do słuchawki prysznicowej USA


Wielostopniowy filtr prysznicowy eliminujący chlor do łatwego zamontowania do każdej standardowej baterii prysznicowej wyprodukowany w USA. 

7 stopni filtracji z certyfikowanych półprzepuszczalnych warstw usuwa związki chloru, brud (sedymenty) i zły zapach oraz delikatnie zmiękcza wodę chroniąc w ten sposób samą słuchawkę prysznicową przed zatkaniem. Wysokiej jakości węgiel aktywny stanowiący jedno ze złóż eliminuje metale ciężkie oraz trihalometany (tzw.THM-y).

Trwałość od 6 do 12 miesięcy. Klienci, którzy regularnie serwisują u nas swoje urządzenia osmotyczne, zostają automatycznie powiadomieni o konieczności wymiany po przekroczeniu maksymalnego terminu trwałości. 

Amerykański filtr prysznicowy kompatybilny z deszczownicą

Amerykański filtr eliminujący chlor na deszczownicę

 

Skuteczna opcja dla osób korzystających z niestandardowych pryszniców z deszczownicą w łazienkach domowych, hotelowych i w centrach odnowy biologicznnej. To ciekawe rozwiązanie w przypadku gospodarstw domowych, gdzie nie można z różnych przyczyn zainstalować zmiękczacza do wody

Usuwa chlor, brud oraz brzydkie zapachy. Zawiera nie tylko KDF, lecz również Chlorgone®, który zamienia agresywne związki chloru w nieszkodliwe chlorki. Filtr chroni naszą skórę, oczy, śluzówki i płuca. Świetnie sprawdza się u osób z nadwrażliwą skórą lub cierpiących na łuszczycę. 

Daje efekt miękkiej skóry i włosów. Instalacja jest bardzo prosta, choć nie musicie się Państwo o to troszczyć, gdyż zajmie się tym nasz serwisant. Filtr należy wymieniać maksymalnie co 12 miesięcy. Wszyscy klienci serwisujący u nas swoje filtry osmotyczne, zostają automatycznie powiadomieni o konieczności jego wymiany.